Profile
Blog
Photos
Videos
Onsdag 12 januar 2011:
Da var ferien forbi og arbeidsdag nr. 2 er over. Vi er tilbake til barneskrik og lange dager, men nå er det siste innspurt, og vi er klare!
Ferien var veldig bra, og vi storkoste oss både på Bohol og Boracay, og oppførte oss som skikkelige turister hele veien☺ Det ble drinker til både frokost og kvelds;) hehe..
Men i dag, merker en fort at en er tilbake til hverdag igjen. Linn avsluttet arbeidsdagen med at ”hennes siste barn” spydde fem ganger selv provosert, der to av gangene var på Linn.
Marte avsluttet arbeidsdagen med et nytt barn, en 6 mnd gammel gutt der foreldrene fikk beskjed rett før jul om at han har en hjerneskade. Denne familien kjenner godt til GP Rehab, og vi til de.
De har nemlig også en datter med hjerneskade. Det gjør et sterkt inntrykk å sitte med en trebarnsmor som gråtkvalt med tårer i øynene forteller om den triste beskjeden de fikk før jul og den tunge tiden de går inn i. Moren føler også et stort svik mot sitt mellomste barn, som hun er redd skal føle seg glemt når søsknene trenger så mye ekstra. I tilegg bor far i en annen by pga arbeid, og er hjemme kun annenhver uke, og da kun i helgen. Hun avslutter dagens behandling med å takke for at hun og barna er så heldige som får komme til oss, og vet ikke hva hun skulle gjort uten..
Så til alle dere der hjemme, vi håper dere har hatt en god og innholdsrik jule- og nyttårsferiring, og at dere nå er klare for 2011.
Håper dere også fortsetter å følge med på bloggen vår, det setter vi utrolig stor pris på!!
Mange gode klemmer fra Linn Helen og Marte Marie
- comments



Lone får tårer i øynene bare ved å lese- dere er flinke ! Godt å høre at dere koste dere som turister ;) Ses snart ! :*
Mamsenn Har akkurat lest innlegget deres og jammen får derer prøvd dere.:-)..je telle nå dager til je ska knekke ben gjen...hi hi...halve tia ha gått na jenta mi og jammen glede je meg til du er hemat og da ska vi ha en kooooooooosekveld med film og godteri.. vi talas og kjempeglad i deg lille venn