Profile
Blog
Photos
Videos
Aloha!
Ik ben sinds 2u terug op LA bodem, maar spijtig genoeg voor minder dan 24u :(!
Ik heb nogal veel te vertellen over Hawaii, dus dat verhaal zal ik vanaf Belgische bodem schrijven, het verhaal + de foto's krijgen jullie te lezen/zien na maandag!
Wat ik wel al kan vertellen is dat ik nog nooit zoiets prachtig gezien heb als Hawaii!!!
Morgen heb ik de laatste keer lunch met Minja (Nadja & Marina) zijn in Hawaii gebleven, en daarna vertrek ik naar de luchthaven! +- 17u30 LA tijd heb ik mijn vlucht en +- 15u maandag land ik in Zaventem ;)!
Het doet heel raar om definitief afscheid te nemen van LA! Maar het is voor mij niet definitief! Er komt een dag dat ik hier voorgoed woon.. daar ben ik 200% zeker van! Deze 9 maanden waren de beste uit mijn leven die ik tot nu toe ooit heb gehad! Een trouwdag zou de mooiste dag uit je leven moeten zijn, maar de 9 maanden die ik hier heb mogen doorbrengen, daar kan niks bovenop!! Vanbuiten zie ik er nog steeds hetzelfde uit, maar ik zal nooit meer dezelfde Stéph zijn die op 8 April vertrok naar LA! Vanaf dag 1 was het een droom die werkelijkheid werd, en er komt nu een einde aan! Maar het is veel te snel gegaan... voor mijn gevoel zijn er maanden plots verdwenen! Ik zal elke dag van 8 april tot 14 december herinneren!!
Ik heb mijn best gedaan om zoveel mogelijk mijn avontuur neer te schrijven/typen, en al mijn foto's (die voor publiek vatbaar waren :D) op mijn blog geplaatst!
Ik zal natuurlijk wel heel blij zijn om iedereen terug te zien, en ik doe echt mijn best om de 1ste week dat ik thuis ben, bij iedereen langs te komen :)!
Mahalo & Melekilikimaka (Thank you & Merry Christmas in Hawaiian)
Love, Stéph
- comments


