Profile
Blog
Photos
Videos
Helloooooooooo!
Vandaag was een "gewone" dag, ik had les! 'K had pas om 11u30 les, dus ik kon uitslapen, maar uitslapen is nogal moeilijk als je wakker wordt en het zonnetje schijnt op je snuit :o)!
Dus zijn we maar op tijd opgestaan!
Huiswerk heb ik nog niet, want 'k heb nog niet veel les gehad...
School valt écht héél goed mee, ik ben verbaasd van mezelf hoe goed ik engels kan praten en schrijven!
Vandaag had ik ook mijn eerste les "spinclass"! Ik heb 2 spinclasses "Yearbook/journalism" en "Business English"... Yearbook is écht super! Dit houdt in dat we een newspaper moeten maken over wat er op school gebeurt, wat er in LA gebeurt, en zo creatief mogelijk verhalen schrijven.. we zijn niet met zo héél veel, want het is pas vanaf niveau 5! Maar het is beter met zo weinig mensen samenwerken, zodat je beter kan samenwerken! We mochten al direct foto's gaan nemen van de surfshop over school... Hier heb ik dan ook ineens uitleg gekregen over het surfen!
Vanaf juni begint het "surfseizoen", dus vanaf juni ga ik surflessen volgen :o) ik ben benieuwd!
Ik heb ook mijn "beachcruiser", een knalblauwje met een bakje vanvoor voor mijn strandzak/schoolzak in te steken! 'K ben natuurlijk al een toertje gaan maken met mijn beachbike!
De man des huizes is vandaag naar Hollywood om een première te fotograferen, dus het waren elke "de vrouwen" in huis.. én we hebben écht gelachen! De énige man in huis was Jack, the little black dog :o)! Wat wil een man nog meer, 4 vrouwen in huis! We hebben vooral héél interessante gesprekken gehad :oD hihi!
Ziezo, dit was 't weer voor vandaag!
Morgen heb ik vroeg klas, in de namiddag ga ik naar 't strand, joggen en een beetje studeren! 'S avonds ga ik naar het beachvolleybal kijken :o)!
Tot morgen!
Slaapzacht!
Dikke kus Stéph
- comments


