Profile
Blog
Photos
Videos
Na een nacht lang in een veeel te groot bed (balen zeg zo'n dag vertraging en dan per se moeten verblijven in een kamer van 170 eddie's de nacht) en lekker eten (geen rijst...) zijn we dan uiteindelijk toch aangekomen in Havana, CUBA!!
Uitgestapt op het vliegveld stond er al een mannetje/menneke een lange tijd op ons te wachten, later bleek dat er ook nog iets van een wintertijd aan de gang was, waardoor onze doorgegeven tijd ervoor zorgde dat de beste man al ruim 2 uur stond te wachten, de blijdschap in zijn oogjes was onbetaalbaar, hij kon weer aan het werk!
Een klein uurtje later, en na zojuist twee jerrycans bij voetgangers uit de handen gereden te hebben met de linker zijspiegel van de taxi, konden we onze tassen uitpakken en richting de bank om de benodigde peso's op te vragen in ruil voor onze gebruikelijke Eddie's. Dit was direct de reden voor het eerste wist-je-datje...hoeveel tientjes gaan er in honderd pesoos volgens Joris? (het antwoord volgt in een volgend verhaal)
Havana heeft ons in eerste instantie verbaasd, het is er onwijs druk, iedereen wil wat van je (vraag me niet waarom, maar waarschijnlijk heeft het met die zak geld op onze rug te maken) en pas na een tweetal dagen hadden we onze schwung te pakken. Die was dan uiteraard ook gelijk goed! De stad heeft ondanks de drukte en het eindeloze irritante gezever van straatverkopers en sjacheraars zo ook zeker zijn charme en... mojito's!! :P
Na 3 dagen Havana zijn we richting Vinales vertrokken, zoals op de foto te zien is is dat met de zijspan gebeurd. Voor het geval we door getintheid onherkenbaar overkomen, Joris is de achterste.
Tot zo! (aangezien we nu pas na 2 weken internet hebben gevonden tikken we maar gelijk enkele korte stukjes)
- comments
Noortje Haha jullie en mojito's.. kon ook niet anders ;P
Henry Ik had begrepen dat jullie met het openbaar vervoer naar Vinales gingen. Het valt op wel dat jullie zelf aardig getint zijn, waarschijnlijk door dit type 'open'vervoer. Of het is er erg zonnig of jullie hebben je 3 dagen niet gewassen. Water zeker ook ver zoek?? Goed ingeburgerd! Valt niet op dat jullie dit niet zijn. Vrijdag hebben we 11-11-2011 gevierd. Overdag rondgezworven, s'avonds geblazen. Zaterdag was het Kwekfestijn. Zijn met TNL als 35e geeindigd. Kon beter, dus blijven oefenen. tot horens,liefs.
Tineke Is dat een cubaanse tot zo! ?? Wacht nog steeds op het volgende stukje...maar dat kan dus nog wel ff duren zo te horen. Hier is er geen nieuws, vanavond weer harmonie mét kerstmuziek! ;) xx