Profile
Blog
Photos
Videos
Endelig fremme i fantastiske Malaysia! Vi konstaterte raskt at det var verdt alt strevet å komme hit. Kuala Lumpur er en by med alt du kan ønske deg. Her finnes gode shoppingmuligheter, kultur og bra nattliv. Den eneste nedturen i Kuala Lumpur var at stakkars Angelica ble matforgiftet. Hun holdt seg innendørs i hele tre dager før vi dro til sykehuset hvor hun fikk medisiner.
Samme kveld tok vi oss et par øl på reggae baren sammen med et kjærestepar vi ble kjent med på hostellet. Reggae baren ligger rett rundt hjørnet fra Fernloft Hostel, hvor vi bor, og begge kan anbefales på det sterkeste. Da kvelden var omme spiste Nicole Angelica sin Subway, noe som resulterte i at også hun ble matforgiftet. Vi vet dette ikke var det smarteste å gjøre, men med litt promille tenker en ikke lengere en sin egen nesetipp.
Neste morgen satte vi og paret vi hadde blitt kjent med kursen mot Borneo. Det ble en interessant tur, da samtlige med unntak av Ingrid var blitt syke. På Borneo dro vi på orangutangreservat før vi avsluttet kvelden på karaoke bar.
- comments