Profile
Blog
Photos
Videos
Even een moment van gedachten.
Vandaag zou mijn lieve Paul, pap van Linda en Ivo, 60 jaar zijn geworden.
Het blijft moeilijk op zo'n dag maar als ik dan berichten krijg van lieve vrienden die hier ook nog altijd bij stil staan verzacht het gevoel!
Van mijn buurvrouw Karin vernam ik dat de firma Lindt vandaag bij mij thuis was geweest met een groot boeket bloemen, een grote wenskaart met persoonlijke wensen van collega's en personeel van Paul.
Zelfs een grote tas met chocolade was er bij!!!
Dit in het teken van dat hún Paul vandaag 60 jaar zou zijn geworden.
Dit zegt toch wel heel veel hoe fijn deze mensen zijn en hoe speciaal mijn Paul was! Ook als paps natuurlijk.
Ik heb hier een kaarsje laten branden en deze ervaring,steun van vrienden, blijft mij de kracht geven om te proberen deze tocht tot het einde te volbrengen!
Liefs van Linda, Ivo en Marjo
- comments
Ben Sterkte, we hebben aan Paul en aan jullie gedacht. Helaas niet in de gelegenheid om iets te mailen.
Arno Elke gedachte aan Paul laat mij nog steeds glimlachen!
Cary Helaas hebben we Paul maar kort mogen kennen. Hij heeft diepe indruk op ons gemaakt. We zullen hem nooit vergeten. We denken aan jullie. Veel liefs xxx
Fanny De spaghetti smaakt niet meer zoals vroeger!!!! Groetjes