Profile
Blog
Photos
Videos
Vrijdag 15 January 2010
Blog 4
We hebben een paar gezellige dagen gehad, er is afgelopen dinsdag een advocaat uit Australie hier neergestreken, hij moest op de universiteit van Kathmandu een lezing geven. En daarna werd hij door de president uitgenodigt voor een congres en met hem te eten. Lucky him, hij kon er niet onderuit.. wij hebben gezellig 's avonds met hem gekaart vond hij absoluut leuker.
Woensdag wilde hij graag naar de Monkey tempel en vond het gezellig wanneer wij mee gingen. Alzodoende na de lessen en de lunch op stap met de zoon van onze "GURU"zo zou hij graag genoemd worden, maar no way, hij heeft ook gewoon een velletje over zijn neus hoor!!! En met de zoon van een vriend, dat jongetje is 13, maar zoveel als hij al op school geleerd heeft, daar kunnen we in Nederland nog wat van leren. Maar hier beginnen ze, in ieder geval op de engelse school al te leren en lezen wanneer ze 3 jaar zijn.
Voordat we gingen een flinke puf ventolin genomen, nou, dat helpt fantastisch!!! Ik was zo boven!!
Gratis naar binnen, alleen buitenlanders moeten betalen. Maar je kunt makkelijk via een andere weg.
Op een plein staat een soort ommuurde vijver waarin een pot van 15 cm breed staat waarin je muntjes moet proberen te gooien,dus voor een dubbeltje muntjes gekocht en ook aan de jongens uitgedeeld.
Wat gebeurt er: ik stond een beetje achter de jongetjes, dus doe een worp bovenhands…………. RAAK!!!! Een ieder zeer verbaasd, maar ach, jullie kennen me, ik zei dat het kwam omdat ik een vrouw ben, ha,ha!! Maar……het brengt geluk, waar blijft die 27 miljoen van de staatsloterij? Wel geluk bij het kaarten, 6x achter elkaar gewonnen, dat is vast al het geluk, jammer!
Verder weer alle trappen op naar boven, van het uitzicht genoten en de winkeltjes in waar ik het niet kon laten om een klankschaal te kopen, lekker gepingeld en hem heel wat goedkoper gekregen dan de vraagprijs,
Ook nog een paar oorbellen voor de vrouw des huizes gekocht met z'n 3en , ze was de dag ervoor jarig .
Toen we aan haar man vroegen wat hij gegeven had zei hij eerst "niets" hij had haar gefeliciteerd zei hij!!Nou hij kreeg van ons de wind van voren, kun je nagaan!!
Later bekende hij dat hij haar wat geld gegeven had, nou, nog meer commentaar!!! Arme man, nu maar hopen dat hij wat geleerd heeft.
De avonden met Ian waren erg gezellig,hij bleef boven bij ons eten en daarna wat kaarten.
En om ongeveer ½ 10 maar weer naar bed, dus kaarten maar een uurtje hoor. We hebben onze slaap echt hard nodig met al die uren studeren.
Ik heb pas 2 leesboeken uit, en van lezen komt steeds minder, we hebben straks in Pokhara gelukkig 2 dagen voor onszelf, hoop dat we dan lekker aan het meer kunnen zitten en relaxen en gezellig wat shoppen.
We gaan zo weer aan de studie, dus ik ga stoppen ,
Tot de volgende keer maar weer.
We hebben enkele foto's kunnen uploaden, ze staan op de site van Saske,
Ipv carlainnepalsaske intypen dan kun je de foto's zien.
- comments
rene hallo daar meiden ! ;-) even een berichtje van Renée, Jonas en René uit Uitgeest. Leuk om die verhalen te lezen. Ik ga zo nog even de foto's bekijken op Saske's blog. Nog veel plezier daar ! Groetjes René
harr Dag schat, wat was het heerlijk en leuk je te spreken. Vond het echt een verrassing!! Heb net ook de foto's bij Sas gezien en ja, het is wat ik me voorstelde. Leuk ook Ian op de foto te zien. En de monkey tempel, geweldig! Die foto van de kabelbaan met glazen bodem, wat een waaaaanzinnige foto!! Die Saske heeft echt talent op hele mooie plaatjes te schieten. Jullie zien er goed uit op de foto's, hoor en ja Carla, je wordt al bruin, toch badmeester? Dikke kus en volgende keer skypen we. Je weet het, wanneer jij met jouw account inlogt, kun je gewoon op je eigen naam skypen. Kus Har!