Profile
Blog
Photos
Videos
Blog II
Vandaag is het alweer dinsdag, hier is het nu 15.15 uur, en we hebben net onze lunch verorbert, we hadden zoveel trek zo laat at we diner besteld hebben.
Rijst met dal curry en bittere groente en 4 plakjes komkommer en 4 plakjes wortel.
Smaakte trouwens voortreffelijk.
Wanneer jullie veel over de yoga willen weten ga dan naar Saske's blog, je typt dan i.p.v. carlainnepal , saske
Ik weet nog steeds niet echt wat ik overal van moet denken, en blijf vooral kritisch, wat Sas ook wel negatief noemt, maar ik wil niet klakkeloos iets aannemen.
Zaterdag was het wel even vervelend, de ruimte waarin we 's ochtends en 's avonds zitten is bijzonder koud, de deur naar buiten kiert onder en boven zo'n 2 cm. Al vrij snel aan de onderkant een doek ervoor gelegd, maar in een onverwarmde ruimte 5 graden 1 ½ uur stilzitten is fnuikend. 's avonds na een meditatie had ik het zo koud en had zoveel pijn in mijn linker heup (die van Tom altijd goed warm moet blijven) dat ik vol schoot en zei dat ik nog nooit zo'n slechte meditatie had meegemaakt, dat je je toch vooral comfortabel moest voelen en niet koud en ongelukkig.
Kwam nogal hard aan geloof ik, maar……..het resultaat is verbluffend!!!!!
Iedere ochtend een uur later beginnen en 's avonds een meditatie boven zonder tocht, en dan kan ik lekker op een stoel zitten i.p.v. op de grond, daar zit ik gedurende de dag toch al lang genoeg met mijn oude botjes,ha,ha.
Nog een voordeel is dat we met z'n 2en eten, eerst aten we samen met de yoga leraar, maar het is de gewoonte hier om met open mond te kauwen en flink te slurpen, al met al niet zo smakelijk.
Ach en speciaal zou het fantastisch zijn voor Har. Want hier wordt hartstochtelijk de neus opgehaald en de fluimen op straat of in de plantenbakken gemikt!!
Gisterenavond had Saske bijna haar blog geladen toen het licht weer uitviel, nou toen maar wat lezen en Saske de aantekeningen in de computer zetten.
Ze had erg veel last van haar schouders dus die nog even gemasseerd en om 10 uur naar bed, nog maar 1 voet in bed en het licht gaat weer aan, daar hadden we dus niks meer aan.
We krijgen nu ook elke avond een kruik zo is ons bedje lekker warm.
Wanneer het dit weer blijft komen we poepie bruin terug, we zijn nu al flink gekleurd, en hebben iedere dag 3 uur les buiten in het zonnetje, theorie, het hele lichaam van skelet, organen, bloedsomloop enz. wat ben ik blij dat ik altijd zo goed biologie heb gehad!!!!
Het is zwaar vermoeiend want deze meneer spreekt Nepalees Engels en is vaak moeilijk te volgen.
Na deze 3 uur gaan we dan buiten lunchen en wat lezen of wandelen waarna het avondprogramma begint. Om 7 uur eten, nog wat lezen, en Saske leren, en daarna douchen, wanneer er energie is, anders is er geen warm water, en lekker slapen.
Omdat we hier maar 5 weken een cursus volgen hebben we geen dagvrij, wat zullen we ons verloren voelen wanneer we hier weggaan en alle vrijjheid van de wereld hebben.
Hier in het centrum is van de armoede niet zo veel te merken, maar wanneer je erbuiten komt des te meer. Laatst waren we even in Kathmandu, en dan zie je een familie op een paar grote zakken zitten, met hun schoenen achter zich op de straat, want die hoor je in huis niet aan te hebben.
Op weg naar het klooster kwamen we langs een moeder met kindertjes die aan de kant van de weg onooglijke brandnetels aan het plukken was voor het avondeten.
Nou maar ophouden met de ellende, we hebben het hier zeker goed en gezellig, maar hadden op meer vrije tijd gehoopt.
Waarschijnlijk is mijn schrijven net zo chaotisch als ik altijd ben, maar dan missen jullie me wellicht niet zo.
Laat gezellig een berichtje achter, en bedankt aan diegenen die dat al gedaan hebben.
- comments
Djoeke hoi mam, ik wilde alleen ff laten weten dat ik het gelezen heb! ik vind iets reageren altijd een beetje lastig, kuss
Krister Hoi Carla en Saske, Allereerst de allerbeste wensen van ons voor 2010! Heel veel geluk en gezondheid. Toch wel apart zo op afstand. En ik wens je ook wat meer warmte, dan hebben wij het misschien hier ook!! Wat een leuke ervaringen heb je al gehad, zeg. Zo met die verkeerde koffer op stap en hele coooole nachten, of waren ze gewoon koel, kil en koud... :-)) He, ik hoop dat jullie het onzettend fijn hebben daar. Ontspan je maar goed en succes met je heup. zussie. Groetjes en tot mails Krister, Marianne en Annika
Wies Je doet wel zonnecreme op he!! Heel belangrijk (vooral straling die je niet zomaar merkt en nu is t juist actiever dan je denkt daar) greets Wies
Wil Hoi Car zo te lezen genoeg avontuur en belevenissen het wordt dus niet vervelend. Hoe denk je het lekker koud is in Nederland en Duitsland morgen verwacht men in Duitsland veertig centimeter sneeuw en windkracht 8. Hopelijk vinden wij ons huis nog wanneer wij boodschappen gaan doen en moeten wij niet gaan graven. Als je een beetje zon over hebt hou ik mij aan bevolen marie heeft ook geen verwarming op haar kamer en gaat met twee kruiken naar bed. Jij hebt in elk geval saske als kruik. Heel veel genieten nog en misschien kan je nog een paar leuke recepten verzamelen. tjuus ikke
marianne Hoi Carla en Saske, Klinkt als 1 groot avontuur!!! Alleen de reis er naartoe al, hihihihi. Ik blijf regelmatig lezen en wil jullie nog veel plezier, avontuur en ontspanning toewensen. Dikke kus van ons allemaal....
harr Oh wat mis ik je zeg. Ik denk bijna dagelijks aan je en daarnaast kan mijn werk-frustratie niet goed kwijt. Daar ben je altijd zo'n lekkere sparringspartner voor. Je verblijf daar in het oosten lijkt erg op camperen in het wild. Geen stroom, regelmatig, en lekker koud. Heb je niet aan een kruik gedacht, oh neen, je moest al zoveel uit je koffer halen. Wat een feest, als die fluimende mensen. Ja echt wat voor mij, ik zou die fluimen zo terugschieten en wanneer dat niet gaat, er zeker zware kokhalsgeluiden van laten horen. bleeeeeggghhhhhh viezerikken. Zijn het alleen de mannen, of doen de vrouwen lekker mee? Je schrijft helemaal niet chaotisch hoor, lekker zoals je bent en dat leest makkelijk. Schrijf lekker verder, ik ben blij dat je je blog nu vaak vult, want ik heb heel vaak gelezen. De afgelopen dagen KEMA audit in Rijnmond gehad, zonder problemen erdoor gekomen. Wel wat renovaties moeten doen, maar dat hoort er altijd bij. we kunnen weer even rustig aan doen. Nou, op naar de volgende blog. Groetjes van ons allen, en een kus van mij. Harr