Profile
Blog
Photos
Videos
Mit liv før og efter mit knæk.
for lidt over et år siden fik jeg jeg stort knæk i mit liv, det var som om at hele verden bare faldt fra hinanden. d.23.december 2012 fik jeg ædelagt min jul, for lige præcis den dato døde min elskede farmor<3 jeg var ked af de i to måneder. hun havde haft kræft i 2 år, og til sidst havde hun svært med at trække vejret. jeg savner hende mere end man kan forstille sig, og selv nu græder jeg stadig over hende.<3
det var jo jul og jeg havde jo selv været med ude og vælge min gave fra min farmor, da jeg skulle pakke den op sad jeg bare med den på mit skød og havde slet ikke løst til at pakke den op.
hvert år præcis den dato tænder jeg altid et lys for hende og læser noget op for hende Fx. hvad der er sket nu hvor hun ikke er der mere, og fortælle hende at jeg klare mig rigtig godt i skolen og st jeg har tabt mig.
hvil i fred Farmor<3
you now that i allways wil love you!
- comments