Min sidste uges tid i London har bare været rigtig fed, og jeg har virkelig fået nydt en masse oplevelser med alle de dejlige mennesker jeg har mødt i London. jeg vil her nævne nogle af de ting som jeg føler har været ekstra sjove eller bare ekstra hyggelige.
17.05.2013
Først og fremmest føler jeg at min sidste fredag helt klart s…
- Camilla Paaske Christensen
- Last visited:
- London, Uk
hej jeg hedder Camilla og jeg skal studere 5 måneder i London på University of Westminster - Her kan i læse om de ting jeg oplever :D (Er afsted med 3 søde piger fra Aalborg Universitet; Fie, Lill og Sanne - Hvis i har lyst kan i kigge forbi deres blogs, bare søg under navnene på deres blog; Anne-Sophie Petersen (anne-sophie), Lill (På-eventyr-i-london) og Sanne Kjeldsteen (eventyr-i-london) :P)
Michele Lyder som en MEGA go dag ;) og rigtig gode billeder :D
re: Første dag i London ! :DPia Hansen Dejligt med denne side, så vi kan følge lidt med i hvad der sker hos jer:)
re: Min første flyvetur ! :DMichele Hih hvor er dejligt at læse hvordan det gik, og godt du kunne lide at flyve :D og sikke en lang dag, men godt i kom sikkert frem ;) virkelig skønt vi kan følge dig hehe <3:)
re: Min første flyvetur ! :D