Profile
Blog
Photos
Videos
Guten Abend,
Nog maar 2 weken te gaan en mijn avontur zit erop... Maar gelukkig heb ik het mooie vooruitzicht om dan 2 maanden later hier terug te vertoeven. De volgende keer wel zonder thesis en examens in het vooruitzicht en continue prestratiedruk wegens het stage zijn.
Dit weekend had ik wel iets te vieren... de thesis is AF!
Jaja af, wie had dat gedacht dat dat ooit nog ging gebeuren. Annelies, mijn verlossende engel, zorgt nu dat alles ingebonden wordt en op het secretariaat terecht komt. Dankjewel annelies!
Maar dus vrijdagavond hebben Heiko en ik en een 100 tal koorleden dat gevierd. Er was hier namelijk een Sängertreffen van de Obere Bielersee Regionen. Dat gebeurt 1 keer per jaar dat alle koren van die regio samenkomen en elk koor zingt dan 2 liedjes op het podium... Jaja zelfs een Jodelkoor zat er tussen en onze mond viel werkelijk open van verbijstering. Ronduit prachtig!
Niet direct het typische feestje aangezien Heiko en ik de enige jonge mensen daar waren en de rest had een leeftijd 50+ denk ik. Maar tussen het vrouwenkoor Gampelen en het Mannenkoor van Ins was het zalig vertoeven. :o)
Met de nodige huiswijn werd het een prachtige avond.
Zaterdag heb ik mezelf dan beloond voor het AF-zijn van mijn thesis op een typische vrouwelijke wijze, zijnde Bern, een visakaart, kledingwinkels, dvd-shops, schoenwinkels en dergelijke ... Dat moet ook al eens gebeuren hé.
Vandaag was een beetje een dag voor de KUL met allerlei dingen in orde brengen zodat ik vanaf volgende week erin kan vliegen voor de snel naderende examens.
Maar volgend weekend eerst nog bezoek van Freddy en Stijn! Daar kijk ik al gigantisch naar uit.
De andere foto's van het bezoek van mama, papa en pieter staan er ook op onder "verjaardagsweekend".
Vele Groetjes en tot gauw,
Ste*
- comments