Profile
Blog
Photos
Videos
Så er det ved at være oppe over at vi drager afsted på et af vores livs største oplevelser til dato:o) WOOOW , det bliver fedt.
Vi rejser på onsdag d. 6/1-2010 kl. 19.20 fra kastrup. Det bliver lidt underligt og vildt, at træde op på rulletrappen i terminal 3 og tænke, "nu kommer vi ikke igen før engang omkring uge 28, hvis alt går efter planen":o)
Vi vil løbende opdatere denne blog med billeder, videoer og små beskeder, så du kan se hvad vi går og foretager os:o) Hvis du ønsker at komme i kontakt med os, er der mulighed for at skrive beskeder herinde, både private, men også vægbeskeder (private beskeder vil vi begge kunne se). Mobiltelefoner har vi desværre ikke med, da det vil blive for dyrt i længden. Men hvis det er noget personligt til en af os har vi begge facebook og en email:
Kristoffer: [email protected]
Mathias: [email protected]
Vi håber at du er kommet godt ind i det nye år, og vi ønsker dig det bedste i 2010.
Mathias & Kristoffer
OBS. Hvis du ikke ønsker at modtage mails når vi opdatere vores blog, skal du bare skrive en besked til os, så sørger vi for du ryger af listen over modtagere.
- comments
Hauge Det bliver fedt!!!
Liv Risør Wagner Hej Drenge. Hber I fr en super duper, fed, fantastisk, lkker, skn og oplevelsesrig tur. Vi ses "p den anden side". Lykke p rejsen Liv
Thomas Nordahl DET ER TRTUR ..................... her side jeg begravet i kold vinter og arbejdet :-( Kan i nu stor nyde jeres tur, det er kanon med denne blok s vi kan dyrke vores misundelse. :-) Hilsen morbror Thomas
Inge Foldberg Rigtig go tur drenge :-)... og pas nu godt på jer selv..... glæder mig til at følge med på sidelinien på jeres tur rundt i verden .-) Knus Inge