Profile
Blog
Photos
Videos
Even nog een berichtje voor mijn snuitje...alsof we al niet genoeg ge-whatsapp'd en ge-sms't hebben...lekker belangrijk...mis je gewoon...!!
Heb net mijn één na laatste briefje gelezen...inspiratieloos staat erin..lieverd, de tekst "liefde is: met jou mijn leven delen" noem ik niet inspiratieloos...je weet niet half hoe heerlijk ik dat vind om te horen. We hebben elkaar nou een week niet gezien nadat wij eigenlijk vanaf het begin elke dag bij elkaar zijn. En, ik kan je zeggen, vind het maar niks, loop de hele dag met jou in mijn hoofd. Aan de andere kant is het heerlijk om je te missen en je straks weer te kunnen zien en knuffelen.
Hoe je het doet weet ik niet maar je maakt echt het beste uit mij los. Voel dat ik gewoon mijzelf kan zijn en meer. Met meer bedoel ik eigenlijk dat ik een rust heb gevonden, anders tegen dingen aankijk, verder vooruitkijk...wil zonder twijfel mijn leven ook met jou delen. Zal ervoor waken te verslappen en altijd vechten voor je en klaarstaan wanneer je mij nodig hebt.
Kanjer, Ik verwacht nu natuurlijk iedere keer als ik er niet ben van die briefjes. Ik heb er nog één liggen voor morgenochtend..soms moet ik echt ff sterk zijn 'm niet vast te openen. Maar er staat zaterdagochtend dus daar hou ik mij aan.
Lieverd, nog ongeveer 22 uur voor iknje weer zie en kan voelen. Je hebt mijn hart gestolen en asjeblieft..hou 'm!! Ik wil niets anders..
Ik hou van je en ik kan niet wachten dat straks gewoon weer tegen je te kunnen zeggen en van je te horen.
Hele dikke xxx, verzamel ze maar en in ze tegelijk!!!!!
Liefs, je snuitje.
- comments


