Profile
Blog
Photos
Videos
Da har dagen komt som jeg har lengtet etter, 4 oktober 2009. Dagen jeg ble ansatt for Schlumberger :) Fire måneder feri gjør deg utroig lat, tiltaksløs, ubrukelig og utrolig motivert for å komme i arbeid.
Eventyret startet med 10 dager i Melun, Frankrike. Her ble vi malt blå som det heter. På dette kurset var det mennesker fra hele verden, tror det var rundt 16 forskjellige nasjonaliteter om ikke mer. Det var ti knall kjekke dager! =)
Den ene dagen hadde jeg og noen til en kveld i baren. Det ble fort litt mer enn de fire anbefalte enhetene og dette fikk jeg kjenne dagen etter. Ikke helt i strålende form gikk jeg ned til frokosten og fikk beskjed om noe jeg hadde helt glemt, at jeg hadde takket ja til å være med til Eurodisney. Små dårlig krabbet jeg meg oppi den ene bargogdal-banen etter den andre, og var rimelig hvit i ansiktet da vi returnerte til hotellet.
Som kjent har jeg helt flaksen på min side, og fikk selfølgelig tannverk den andre dagen. Jeg gikk noen dager og tenkte at jeg skulle holde ut smerten, men til slutt ble det så ille at jeg måtte til tannlegen i Melun. Tannlegen her kunne ikke gjøre annet enn å gi meg to antibiotika kurer, smertestillende og fortelle meg at jeg mest sannsynlig måtte trekke den.
Senere på kvelden fikk jeg telefon fra treneren min at de hadde bestemt seg for å sende meg hjem til norge for å fikse. Så for de av dere som ikke vet var jeg hjemme en uke.
over og ut
Susanne
- comments


