Wim
Hoi Peter,
Wat een geweldig mooie foto's en wat zijn er veel chinezen in China. Het spelletje chinees schaak was kennelijk erg spannend gezien de sigaretten die er naast liggen. Je moet het me maar uitleggen als je thuis bent. Ben je overigens nog toegekomen aan de echte kerstgedachte?
Marleen
Wow, wat een foto's! Super mooi. En de appeltaart zag er mooi uit hoor met de ingrediënten waar je het mee moest doen! Vast een heeel fijn oud & nieuw! Liefs
Wim Hoi Peter, Wat een geweldig mooie foto's en wat zijn er veel chinezen in China. Het spelletje chinees schaak was kennelijk erg spannend gezien de sigaretten die er naast liggen. Je moet het me maar uitleggen als je thuis bent. Ben je overigens nog toegekomen aan de echte kerstgedachte?
Marleen Wow, wat een foto's! Super mooi. En de appeltaart zag er mooi uit hoor met de ingrediënten waar je het mee moest doen! Vast een heeel fijn oud & nieuw! Liefs