Finely we are there!!!!
Het was me een reis, maar dan heb je zeer zeker ook wat!
Hotel is groot en mooi, het is 32 graden en je kijkt je ogen uit...
Vandaag maar eens op ontdekkingsreis...
comments
Linda van Dijk
Hee Wendy & Mark! Heb jullie eerste foto's gezien en het ziet er nog hetzelfde uit als bij ons, mooi hotel en park er omheen hè? Al koffie gehaald bij de Deli in het hotel Mmm!
Zie ons daar weer helemaal zitten, wij keken de 1e dag ook onze ogen uit! En nu met de bus aan de overkant naar de mall? Ook superleuk daar, veel plezier en shopse! X Linda
markenwendy
Elke dag Starbucks koffie from the Deli mmm !!!! En inmiddels alweer een hoop gekocht @ de mall. Ik geloof ook dat we daar nog niet klaar zijn ;-)
Linda van Dijk Hee Wendy & Mark! Heb jullie eerste foto's gezien en het ziet er nog hetzelfde uit als bij ons, mooi hotel en park er omheen hè? Al koffie gehaald bij de Deli in het hotel Mmm! Zie ons daar weer helemaal zitten, wij keken de 1e dag ook onze ogen uit! En nu met de bus aan de overkant naar de mall? Ook superleuk daar, veel plezier en shopse! X Linda
markenwendy Elke dag Starbucks koffie from the Deli mmm !!!! En inmiddels alweer een hoop gekocht @ de mall. Ik geloof ook dat we daar nog niet klaar zijn ;-)