Profile
Blog
Photos
Videos
Alweer sneeuw!
De laatste paar weken zijn ontzettend snel voorbij gegaan! Het is een gewoonte geworden om op vrijdag naar Sirdal te rijden om een mooie tocht te maken. Elke keer weer is het er geweldig mooi! Dus ik kan niet ophouden met het maken van foto's . De stijle hellingen zijn nog steeds een uitdaging, dus dat blijft lachen!
De afgelopen weekenden heb ik opgevuld met feestjes en gezellige filmavondjes. Ik vermaak me dus prima en leer seeds meer mensen kennen. Op de feestjes van Lina komt namelijk heel wat import zoals ik, die hier allemaal wat proberen op te bouwen..dat komt goed uit :D Bij Jen (met Noorse vriend) komen alleen maar noren en das dan weer goed voor mijn taalontwikkeling ;) en natuurlijk ook gezellig :)
Heb trouwens ook mijn 2e diploma Noors gehaald :D Jeuj..op naar de derde!
Er ligt al een poosje sneeuw en vandaag is er zo'n 25 cm gevallen! Dit is het echte werk :D.Geweldig mooi! Ik ben met Imme op mijn rug een wandeling gaan maken en kwam zelfs mensen tegen die om het meer langlaufen! Goed plan, dat ga ik morgen ook uitproberen :D
- comments