Profile
Blog
Photos
Videos
In het vliegtuig naar Australië!, South Australia
We zijn alweer 2 maanden onderweg! De tijd vliegt!
Na Maleisië zijn we naar Singapore gegaan voor een weekje! Het land inkomen ging niet heel gemakkelijk, we werden bij een random check uit een groep Aziaten gekozen om een extra goede bagage en immigratie check te doen. Heel random ja, om de enige twee westerse meisjes er uit te pikken. Daardoor duurde het allemaal wat langer maar we zijn wel in Singapore gekomen!
Maar wauw wat een stad, zo anders dan heel Azië! We worden hier niet raar aangekeken, niet iedereen wil met ons op de foto, alles is schoon en het stinkt hier niet! Ook zijn we een leuk avondje uit geweest en een echt mooie club met allemaal V.I.P. tafels! Lieve en ik hebben ons dus zeker vermaakt!
Daarna kwam Bali! We werden opgehaald van het vliegveld en kwamen in een prachtige villa terecht van Simone (vriendin van Lieve's moeder) en waar ze ons heeft verzorgd alsof we haar kinderen waren, super fijn was dat!
Verder begon Bali niet zo geweldig, Lieve kreeg namelijk even een ongelukje met de scooter. Normaal rij ik altijd maar we dachten we nemen ook eens een keer allebei een eigen scooter. Geen slimme gedachte want na Lieve's eerste 10 meter op een scooter lag ze al op de grond bij een super druk kruispunt!
Gelukkig kwam er snel iemand ons helpen en hoefden we niet veel schade aan de scooter te betalen!
Verder hebben ze in onze maand op Bali 3 keer geprobeerd ons tasje te jatten, maar gelukkig zijn wij al zulke ervaren reizigers dat we die elke keer goed vast hielden dus is het ze gelukkig geen één keer gelukt!
Na de heerlijke dagen in de villa zijn we naar Kuta gegaan, het Cherso voor de Australiërs tijdens kerst en oud en nieuw. Daar hebben we wel heel leuk mijn verjaardag gevierd, de band van de surfers bar had nog een liedje voor me gezongen!
Mijn verjaardag zelf was ook heel leuk! Naar een mooi strandje gereden met de scooter, Lieve achterop bij mij want dat leek ons wat slimmer. Onderweg wel even aangehouden door de politie. Die deden ook een random check en kozen mij en Lieve ook als enige westerse toeristen uit om ons rijbewijs even te controleren. Die Aziaten hebben wat met die random checks. Maar dus, ik had geen internationaal rijbewijs dus moest eigenlijk de gevangenis in. Gelukkig wist deze aardige politie man daar wat op te verzinnen, kon hem ook gewoon even geld geven en dan mochten we gaan. Dat dus maar gedaan, kan hij weer lekker avond eten, en weer weg gereden.
Daarna kwam kerst! Heel leuk uit geweest met kerstavond en de volgende dag met kerst op het strand gelegen, keer wat anders dan thuis met de familie ergens binnen!
Na kerst zijn we een paar dagen naar Ubud gegaan, een plaatsje midden op Bali. Ook een heel leuk en rustig plaatsje, daar hebben we één dag rond gereden op de scooter en het binnenland van Bali bekeken. Ook hebben we ons even gewassen in heilig water, leek ons wel goed voor ons karma. Verder hebben we daar een vulkaan beklommen van 1717 meter. Jeetje wat was dat een klim, midden in de nacht vertrek je zodat je de zonsopgang kan zien! Helemaal uitgeput maar super trots op onszelf kwamen we boven aan en daar had je een geweldig uitzicht!
Na Ubud zijn we terug gegaan naar Kuta om oud en nieuw te vieren. Helaas regende het de hele nacht maar hebben we wel vuurwerk op het strand gezien! Wel in de regen maar dat maakte ons niks uit! Verder hebben we bij ons hostel een leuke avond gehad met wat anderen mensen van ons hostel, we hadden geen zin om buiten rondjes te lopen in de stromende regen!
Na oud en nieuw zijn we naar Gili Trawagang gegaan! Wat een geweldig eiland! We zaten in een super leuk hostel waar we veel leuke mensen hebben ontmoet! Gili T, zoals ze het ook wel noemen, is een klein eiland, dus er is niet veel te doen, maar je kan er zeker leuk uitgaan. Dat is dus wat we daar elke dag deden en dan de dag erna op het strand uitbrakken. Heerlijke maar wel vermoeiende week gehad!
Na Gili T zijn we weer naar een villa gegaan, nu van een vriendin van Simone. Deze was nog mooier dan de eerste! En Kumi, de eigenaresse was een schat! Ze behandelde ons vanaf het begin alsof we haar kinderen waren dus ze verzorgde ons goed en nam ons mee uit eten! Zo'n villa met een zwembad en allebei een eigen kamer beviel ons wel!
Daarna zijn we naar Lovina gegaan voor 2 dagen, om daar dolfijnen te spotten. Wel leuke twee dagen gehad alleen die dolfijnen vond ik wat minder aan. Er waren zo veel boten dat je er niet zo veel van zag. Maar we hebben ze wel gezien!
Voor onze laatste daagjes zijn we naar een super leuk hostel gegaan vlak bij Kuta! Daar hebben we Lieve's verjaardag leuk gevierd en wat leuke uitstapjes met wat mensen van ons hostel gemaakt!
En we mochten ons laatste nachtje weer bij Kumi in haar villa door brengen! Wel was het beetje een stress dag omdat we alles wat we nog wouden kopen en opsturen nog moesten doen. Zoals wat souvenirs naar huis. Die komen trouwens niet binnenkort aan zoals op het kaartje staat, maar tussen 2 en 3 maanden, mama en Jonna, anders werd het 3 keer zo duur om ze op te sturen ;)
Op dit moment zitten we in het vliegtuig naar Australië! Ons Azië deel hebben we dus nu afgesloten en volgende week zijn we alweer op de helft van onze reis! De tijd vliegt en wij nu ook!
Xxxxxxxx Lieve en Leila
- comments


Annette Heel mooi blog!!!