Profile
Blog
Photos
Videos
In New York City
Hey allemaal,
Hehe, eindelijk aangekomen =)
Het laatste vliegtuig (Taipei-Brisbane), was nog un stuk beter dan de eersten. Een beetje kleiner, 4 in het midden en 2 aan elke kant, maar iedereen had zijn eigen tv, voor film, spelletjes of muziek.
Omdat het vliegtuig helemaal niet vol zat, had ik 2 stoelen voor mezelf, en dat sliep een heel stuk fijner. Het eten in het vliegtuig was errug chinees, en k heb er eigenlijk niks van gegeate (foto's volgen binnenkort), en k kan je vertellen t rook nog erger als dat het eruitziet.
Ben hier om 9u vanmorgen aangekomen, in het vliegtuig zaten nog wat meiden die alleen gingen reizen, erg gezellig ;)
Jason (mijn achterneef) en de zus van mijn oma (uit nederland) kwamen me ophalen. Wat was ik blij dat ik door de douane was met al die cadeaus voor de bruiloft!!
Toen we stopten op het vliegveld in Brisbane, werd er met een soort desinfecterende spray door de gangen van het vliegtuig gespoten (heel apart, voelde me net een mug). Ze zijn hier erg streng in het beschermen van hun flora en fauna. Op het vliegveld kwam een man van de douane met een kleine Beagle langs die aan je bagage kwam snuffelen.
Daarna zijn we dwars door de stad naar het huis van mn tante gereden. Erg groot huis, heb ut nog niet helemaal gezien. Ben toen met Jason de stad gaan verkennen. Ze hebben hier langs de Brisbane river een nep strand gemaakt, erg mooi en gezellig. Daarna zijn we naar het grote winkelstraten gebeuren gegaan, daar krijg je makkelijk je dag om.
Nu zit ik bij Jason en Nikki (zijn vriend) thuis.
Ohja! Een beest heb ik al gezien, een hagedis maar dan van zo'n 30 centimer, schijnt klein te zijn (slik). De grote (Johanna's genaamd) zijn meer dan een halve meter groot.
Gelukkig nog geen spinnen gezien ;) De kleine schijnen het gevaarlijkst te zijn, mensen hebben daar handen en dergelijke aan verloren,hmm....
Boh, heb ut gevoel als of ik al 3 dagen geen oog heb dichtgedaan, en dat is ook zo. Kga zometeen ff liggen, is ook wel nodig, want het begint behoorlijk te draaien.
Lekker warm hier, zo'n 25 graden
Moet gaan!
Kus
- comments