Profile
Blog
Photos
Videos
Lezers,
Nadat het hele land in volle triomf was door het behalen van de wereldtitel in Rugby League ( een andere vorm van Rugby) voor Nieuw-Zeeland ( de finale was ook nog eens tegen de Aussie's dus dubbel feest) en het winnen van de grand-slam in Engeland van de All Blacks, maakt het land zich nu op voor het voetbalhoogtepunt van het jaar. Beckham komt met zijn LA Galaxy op bezoek zaterdag en nu blijkt het land toch een beetje voetbalgek te zijn. Toch zal je eerst 6 pagina's moeten bladeren wil je iets lezen over voetbal in de krant, want de eerste 4 pagina's zijn voor de All Blacks en cricket gaat zelfs voor voetbal, we hebben een lange weg te gaan dus.
Verder weer een lekker weekje gehad, momenteel 5 december dus sinterklaas, minpunt dat ze hier alleen niet aan sinterklaas doen dus ik zal moeten wachten op de kerstman, haha. Afgelopen week was een heerlijke zorgenloze week, waarin de grootste zorg toch wel was of ik nou op mijn rug of op mijn buik in de zon zou liggen.
Toch word dit een weekend van een klein beetje stress, ik ga namelijk op vakantie maandag naar het zuidereiland en dan moet ik dus bedenken wat ik allemaal nodig heb voor 2 weken, zo jammer dat mama hier niet is nou, haha. Gister ook naar een heel mooie plek geweest, Goat Island. Dit is een heel mooi strand waar je heel goed kan snorkelen, wat we dan maar ook gedaan hebben. We hadden echter weinig tijd en dus was het maar een uurtje snorkelen (oh en koud dat het water was). Toch een aantal mooie vissen gezien. Verder in Auckland geweest gister avond, was ook erg leuk. Auckland heeft een grote (recreatie)haven dus er lagen een aantal flinke schepen die allemaal mooi verlicht waren.
Toch heb ik niet heel veel gedaan de laatste week, begin mijn talenten voor skimboarden te ontwikkelen en lig lekker veel aan het strand. Morgen avond natuurlijk voor de buis naar Becks kijken en mezelf voorbereiden voor de trip naar the South Island, wat een mooie trip belooft te worden (bungyjump 134 meter in Queenstown, wie weet?). Ik probeer jullie zo af en toe op de hoogte te houden als ik op het Zuidereiland ben.
Het is natuurlijk altijd een tijd van komen en gaan en vele vrienden en vriendinnen vertrekken weer naar hun thuisland rond deze tijd , toch zijn er al voorzichtige afspraken gemaakt over hereniging in Europa (jaja, Milaan en Berlijn staan op het lijstje). De komende tijd zullen er helaas nog meer vertrekken.
tot snel
fijne sinterklaas allen
xx
Jules
- comments