Profile
Blog
Photos
Videos
Vi har litt utfordringer ift å blogge med nettbrett, så det blir litt rot her og der. Men vi fortsetter der vi slapp sist (altså floating market).
Vi ble padlet rundt i en båt av en gammel dame langs en smal elv, og det var et virrvarr av andre båter som var på vei i alle retninger. Thaidamene sto på rekke og rad og huket oss inn for å selge div gjenstander, smykker, klær og mat.
Turen gikk videre til tigertempelet hvor vi ble leid rundt av de som jobbet der fra tiger til tiger for å ta bilder. De var lenket godt fast, men man har en innebygd frykt og for så store og farlige dyr. Vi fikk også møte en tigerunge som var utrolig søt og leken. Vi måtte dekke til armer og bein, så det var en VARM fornøyelse i ca 40 grader
Bestemte oss for å droppe å dra til Pattaya ettersom det er veldig turistifisert der, og da hadde vi plutselig en ekstra dag i Bangkok. Vi dro med metro og airtrain et god stykke (utenfor kartet faktisk) for å finne et stort marked. Det viste seg å kun være åpent på helg. Men vi fant en fin park som hadde forskjellige treningsposter med forklaring av øvelse og antall repetisjoner. Så vi fikk oss en skikkelig treningsøkt i 40 varmegrader. Turen gikkvidere til Baiyoke sky hotel hvor vi hadde utsikt over hele byen. Det var først da vi innså hvor stor denne byen egentlig er. Vi må også nevne at vi spiste en av båre beste middager. Vi var på en restaurant hvor maten går rundt på små bånd og man kan plukke det man vil. .
- comments
Lise Så koselig :) :) fortsett med oppdateringen, fole stas å få følge me dåkke :) og kos dåkke berre verre viar!!
Tante Hildur Spennende ! Kjenner stemningen helt hit til Antibes !