Profile
Blog
Photos
Videos
Dette er akkurat hva jeg trengte.
Jeg befinner meg paa den Thailanske oya Koh Samui, mer spesifikk Chawang Beach. Vi droppet en overnatting i Thammarat for aa komme rett hit, og jeg angrer ikke!
Hotellrommene er velustyrte bungolower langs stranden. Du finner ogsaa basseng, treningshall og deilig frokost paa hotellet. Det er de som betaler for internettet mitt akkurat naa! ;)
Atmosfearen her er ubeskrivelig deilig. Omgivelsene stresser emhver sjel ned. Det er hvit sand saa langt oye kan se, mens palmebladene gynger i takt med havet. Det er stille. Ikke en eneste skrikerunge. Helt stille, med unntak av bruset de smaa bolgene lager.
De siste dagene har jeg veart litt syk, hatt darlig med energi og matlyst. Naa kjenner jeg at alt bygger seg opp igjen. Jeg er faktisk sulten! En indisk dame jeg motte paa stranden saa at den rolige atmosfearen kommer av den regjerende religionen buddhisme.
Dette er akkurat det jeg trenger. fo;er meg saa mye bedre. Energized! Jeg antar at noen av dere der hjemme hadde hatt godt av et opphold her.
Jeg har planer om aa utvide mitt eget opphold her. Jeg dropper aa ta nattog til Bangkok, bli der for 1 natt, for saa aa ta flyet tilbake hit! Istedet tar jeg et tredagers opphold paa Koh Tao for aa ta dykkerlappen. Det vil koste rundt 11,300 Bath, som vil si 2181 norske kroner. Alt er inkludert av mat, opphold, utstyr etc.
I morgen skal vi utforske Ang Thong National Marine Park. Snorkling staar paa listen, for det skal visst veare fantastiske korallrev her.
Vel som sagt: jeg er sulten! Bon Appetit!
Klemmer fra Agnete :)
- comments