Profile
Blog
Photos
Videos
Na een uurtje vliegen vanaf Schiphol waren we op Heathrow. Daar hebben we chill gegeten en britse biertjes gedronken bij The Giraffe. Vanaf Heathrow vlogen we in een relaxte 747 in elf uur naar Kaapstad. Ik had een lege stoel naast me dus kon gewoon liggen, op de schermpjes in de stoelen zaten iets van 50 films en 100 series dus er was genoeg te doen. Maar tegen de tijd dat we eindelijk gingen landen waren we het toch best zat in dat vliegtuig.
We kwamen zonder problemen het land in en in de buitenlucht merkten we voor het eerst echt goed dat het super heet is! Heel relaxt eigenlijk, ivm dat winter-nederland! Een spraakzame taxi-chauffeur bracht ons naar A Sunflower stop, het hostel waar we nu al een week verblijven, omdat het zo relaxt is dat we steeds verlengen. De niet alleen de gasten maar ook het personeel is heel gezellig en altijd wel in voor een biertje, net als wij! We hebben hier al een Braziliaanse braai (BBQ ;) ) gehouden en zijn ook al een paar keer naar Long Street geweest ( de straat waar alle clubs en cafe's zitten ). We hebben met wat andere gasten van het hostel ook een Summer concert bezocht, wat erg mooi was ivm de omgeving en de mensen. Down with the Locals!
Onze werkplek was ook leuk om te zien, we zitten midden in de stad in een erg groot en bijna Amerikaans gebouw, op de 16de verdieping! Geweldig uitzicht over de stad en natuurlijk de Tafelberg. Volgende week beginnen we hier dus met stage, tot dan moeten we ons nog zonder werk vermaken...
We zitten nu in Greenpoint, een van de betere wijken van Kaapstad en gaan Donderdag naar een hostel in Tableview, dicht bij het strand, waar we tot nu toe nog niet echt zijn geweest.
We zijn btw nog niet op een van de bergen geweest, we hebben alleen nog de Atlantische en de Indische Oceaan bezocht. De rest komt later.
Ek zie jou later ;)
Ernst
- comments
Floor Hey Ernst! Leuke foto's! Zag ik nou al een Cabo shirt voorbij komen? ;)
Manon Haai Ernst! Super je blog, kunnen we met je mee kijken. Erg leuke foto's en de omgeving ziet er super uit! X
Shirley Hee leuk om te lezen! Had je mail al wel gelezen maar toch. Wat heb je er meteen veel foto's op gezet!! Nou goed, blabla, vermaak je. Liefs
Lobke van Eijk Zou ik bij Dennis in zijn koffer passen????
Ben Hey ernst. zo te zien zit je weer lekker te genieten. moet wel zeggen dat de kippen je missen. ze leggen we minder eieren nu. maar we hebben er al 20. nog veel plezier daar greezzzz
Luuk de Leeuw Yo Ernst, zonde dat je nu al de sneeuw in Utrecht mist. zal wel wat voor je bewaren, xxx
Robin van der Veeken Wat een leven!