Profile
Blog
Photos
Videos
Emmas lilla resa!
Hej!
Det far bli en snabbis idag! Ska ut ikvall sa kommer skriva mer imorgon istallet! Har hittat vaxelkontor och sett det mesta av Beunos Aires! Jatte fin stad och trevligt folk. Har aven traffat 4 svenskar mycket trevligt och inte en anda australinare.
Ikvall ar det Stuarts sista natt och vi ska ut och fira. Kommer bli hur bra som helst. Haller pa att svettas ihjal sa kommer sitta fint med en dusch.
HAr tagir jatte fina bilder pa staden som kommer laggas ut imorgon och da kommer aven en battre uppdatering om min forsta riktiga dag och natt i BA!
Ps. Blev moster igar , lillpojken ar jatte sot!
- comments
Mamma Ju mer jag läser, ju mer längtar jag till slutet av febr. Ja, vi har blivit mormor och moster till en riktig guldklimp, som jag liksom du, ännu bara sett på bild. Kram o var rädda om er. Hälsa Linn. Kram mamma. Lola ligger vid mina fötter och hälsar också så mycket.