Profile
Blog
Photos
Videos
Southeast Asia
Efter en dag på vägen har vi äntligen anlänt till Los Angeles. På vägen har vi varit förbi Pebbel Beach Golf Klubb där US open hålls iår, väldigt kul att varit där. Just nu är det beerpong som gäller sendan blir det att kolla vad den här staden har att bjuda på.Alla är vid god hälsa och hälsar hem, mer uppdate i morn då det krånglar lite med nätet.PeZo, Shadow, terror, jobbsökande
- comments
Harriet Hej på er..Vad skönt att höra er live. Jag är mest nevös över "bilåkningen" så det känns bra att ni fått en bil ni gillar. Kramar till er allihop.
Britta Gött att höra din röst igår Jonas. Ni ser ut att ha det bra om man tittar på era bilder. Såg att det fina vädret håller i sig. Inte så kul väder här hemma. Det har blivit så mörkt. Ha det så bra nu. Ser framemot fler bloginlägg och fler bilder.
Pezo pappa Hej pöjkar, kan meddela att båten står på land och är tvättad, det tycker jag är mäktigt. Är allt bra med er? Ta det lungt och kör försiktigt.