Profile
Blog
Photos
Videos
Oivoi kun oli viikonloppu !
Perjantaina vaha juhliittii mein omalla biitsilla aika meiningeissa ! Oli erittain hienoa ja paljon tutustuttii siisteihi jengeihi. Oli ausseja, jenkkeja, isseja, kanukkeja ja venalaisii ! wuhuu :D Olikyl hauskaa ja ilta vierahti aika pitkaks.
Lauantaina taas oli ehk maaaaailman jaatavimmat goatrancehapporeivit jossai viidakon keskella olevassa sedulan ja kartanon sekotukselta nayttavassa paikassa. Meilla oli tietty suomalaiseen tapaan etkot, missa tarjoiltii fisuja ja salmarii. Sitte taksilla mestoille, kesti jonku tunnin ja taksissa oli 8 heeboo, eika tietystikkaa mitn ilmastointii. Bileissa sitten pauhas aivan jarkyttava trance meininkimusiikki ja jengi iha fiilareissa happopaissaa sita joraamassa. Oli kylla ihan mielenkiintoinen kokemus sinansa ne bileet....mut paatettiin kuitenkin laten, jokke ja kahen finskityton kanssa lahtee aika aikasin jo pois..eli josku 3 aikaa? mut niko ja kanukit jai viela reivittelee...niilla sitten oli viela vaha omia setteja, mista varmaa voitte lukee nikon blogista...sitten ku se saa aikaseks ja paasee nettiin.
Tanaa mennaa varmaa kaymaa tossa vaha isommassa kaupungissa Mapusassa hakee vaha massii, ku viikonlopun riennot on ne kuluttanu. Ja huomenna sitten jollakin keinolla lahdetaa kohti Palolemii.
Nytte vois kuitenki lahtee vaha biitsille levyttelee ja ehk vaik kayda vaha pulahtamassa ! Taalla on tanaa vaha viileempi paiva..eli ehk vaa joku 26 astetta.
- comments