Profile
Blog
Photos
Videos
Dag allemaal!
Me again.Inmiddels al ruim een week verder en dus weer een en ander te melden.
Alles gaat gnog steeds goed,de markt in Pisaq was geweldig en de ruines prachtig. ik ben met de bus gegaan,wat op zich al een avontuur is,ze rijden als gekken en zijn werkelijk overvol,waardoor ik een uur moest staan tussen niet zo fris ruikende peruanen.
Maar goed,het was het ward. daar aangekomen bleek echter dat de brug door de vele regen was weggeslagen!Dat werd dus verder lopen.De regen heeft hier enorm veel schade aangericht en hele huizen zijn ingestort,wegen en bruggen weggeslagen,heel triest.Was ik even blij met mijn practische maar o zo lelijke regenponcho!
Gelukkig duurde de regen niet zo lang en ben ik me eerst richting ruines gaan begeven.Wat een klim,beetje last van zuurstofgebrek,maar daar moet je even doorheen.
Bij de ruines kwam ik 3 nederlanders tegen en we hebben de tocht gezamelijk voortgezet.
Vreselijk gelachen om de gids met pamfluit die un poco loco was.....
En een beetje gevaarlijk ook,want de klimtocht ging langs smalle ravijntjes en zeer groter hoogte,waarvan we ons afvroegen of dit wel mocht.....
Maar goed,opgeven is er niet bij en eenmaal boven was ik gelukkig met wat ik zag en voelde ik me even heel nietig.
Echter eenmaal beneden,doodmoe en onder de schrammen,butsen en bulten.Maar ik had het wel gedaan!
Nu echter bijkomen met een lunch en een koude cola.In een restaurantje voor 3 sol,lees 75 ct!een soep,rijst met groenten en cola op.Ik was voldaan en klaar om te shoppen op de indianenmarkt.Geweldig wat een kleuren en frutsels.Gelijk maar even wat souvenirs ingeslagen na te onderhandelen natuurlijk.
Eenmaal klaar kwam ik de NL weer tegen en wilden we nog even wat gaan drinken,toen we door locals naar binnen werden gelokt om chicha te drinken en zappo te spelen,het spel hier in Peru.
Sterk spul,die chicha....De hele fam.was dan ook stomdronken tot oma aan toe
Eenmaal terug in het gastgezin,oogjes toe en dromen.
Maandag eerste schooldag en ik heb niet gehuild!Maar spannend was het wel en juf Carina heeft er de wind onder!
Het is echt moeilijk,maar wel ontzettend leuk.Maandagav.naar Folkloredansen geweest,prachtige kostuums.
S'middags studeer ik even in een cafe op plaza de Armas en loop nog wat rond.Heb inmiddels ook een waserette ontdekt.
Ik hoef me dus zeker niet te vervelen,maar denk wel aan jullie.
Pa en ma,geen zorgen,Tannie alles goed,je dagboek komt goed van pas!
Es en jac,alles zijn gangetje,ze hebben hier vreselijk raar gekeken van de foto van jou in de pot,ik heb er maar van gemaakt dat het carnaval was.
M en M,goed nieuws hoop ik....
Chris,heb gelachen om indiana Annie.
Ger,Annemarie en Len,hopelijk gaat de verbouwing naar wens en is het goed toeven aan de Prijssestraat.
Erik,miran en mariek,drink er eentje op me in de tap!Ze heebben hier geen bitterballen,maat het bier is maar 1 sol en de wijn schenken ze in enorme glazen!
Voor al mijn andere lieve vrienden,denk aan jullie.diike kus annie.
- comments
Zussie Hoi Annie, Wat een relaas, leuk om te vernemen! Voortaan wel je nordic walking stokken meenemen, deze had je vergeten he? Liefs, Jac en Es
Marieke Ha An, Klinkt super gaaf en spannend, petje af hoor! Liefs Marieke
annemarie hej Annie, wat een verhalen, ik had al wat van Sten gehoord erover, maar uit de eerste hand is leuker natuurlijk. Wat nou lelijke poncho, hebben we het nog wel eens over :)
Ger Annemarie, Die chicha hé, duizend bommen en granaten! Met een paar glazen van dat spul staat elke poncho waarschijnlijk goed. óle of was het óla?