Profile
Blog
Photos
Videos
Ik was al wakker, maar op de boot werd ook een wekker ' omgeroepen', met hoe laat het was, zodat iedereen op tijd klaar zou zijn voor aankomst in Newcastle, Engeland.
Aleid en ik hadden nog eten bij ons voor het ontbijt. We hebben in onze hut ontbeten en daarna al onze spullen bij elkaar gezocht.
De fietsers mochten pas als laatste van de boot af. Een aantal automobilisten was niet op tijd bij hun auto, waardoor we vertraging opliepen. Door de paspoortcontrole liepen we ook vertraging op. Iedereen wachtte op elkaar nadat we door de paspoortcontrole waren, zodat we samen het eerste stuk konden fietsen om goed op de route te komen. Om 11 uur konden we echt vertrekken.
Het links fietsen wende wel heel snel!
Het eerste stuk door het plaatsje heen, hadden we wat steile stukken, die best wel zwaar waren! Dat beloofde nog wat voor de overige dagen in Engeland en Schotland.
Eenmaal bij de kust, gingen de meeste fietsers weer verder op hun eigen tempo. Aleid en ik kwamen onderweg toch nog wel weer veel andere fietsers tegen.
De korte, steile heuvels waren beter te doen dan heuvels waarbij je over een langere afstand moet klimmen. Bijna de hele route fietsten we langs de kust of vlakbij de kust.
Vlak voor de camping was er nog een rotonde en bij de rotonde was nog een restaurantje/pub. Daar hebben we warm gegeten: huisgemaakte lasagne, met salade, aardappels (Aleid patat ipv aardappels) en doperwten. Erg lekker!
Eenmaal op de camping hebben we snel de tent opgezet. Ik ging douchen, maar had helemaal niet gezien dat je muntjes moest hebben voor warm water. Eenmaal onder de douche bleef het water dus koud. Maar ach, afkoelen was ook wel lekker :)
- comments