Profile
Blog
Photos
Videos
Da var det paa tide med en ny oppdatering paa reisebloggen. For aa oppsummere har vaert slik:De fem foerste dagene var jeg i Buenos Aires, hvor jeg blan annet var paa Parilla-restaurant. (serverer masse forskellig kjoett) Der fikk jeg servert den stoerste biffen jeg noengang har sett. Tror jeg satt i to timer og spiste. Fikk ogsaa med meg et helt utrolig bra tango-show. Et 90 minutters forrykende show med sang og dans, Ble veldig fasinert av de elegante, sexy og vakre kvinnelige danserne. Skal absolutt melde meg paa tango kurs naar jeg kommer hjem. Snublet tilfeldigvis over det lengste gatemarkedet jeg har sett. Tror det strakte seg over 20 kvartaler. Mye artig aa se der. Etter fem fine dager var det godt aa komme seg vekk fra travle og pulserende Buenos Aires til rolige og avslappede Montevideo i Uruguay. Det var mye sjoe da jeg tok baaten til Uruguay og ca 1/3 av passasjerene kastet opp. Det regnet de to dagene jeg var der, og i tillegg fikk jeg skikkelig mageproblemer, og kunne ikke bevege meg for langt unna skaala. Videre reiste jeg til Florianopolis i Brasil. Bussturen tok ca 18 timer. Halve byen ligger paa en stor oy som er omgitt av strender. Det var deilig aa endelig faa lekt seg i de store boelgene, I forgaars ankom jeg Sao Paulo og igaar ble det gjensyn med Oddis som har reist verden rundt de siste 8 maanedene. Paa kvelden traff vi ei lokal ei som Odd hadde blitt kjent med i Asia, og ikveld skal vi ut og bli kjent med Sao Paulos kjente natteliv.
- comments



Espen Thunestvedt Elsker denne reisebloggen. Da føler jeg det som jeg nesten er med på turen:) Kan tenke meg det var liv når deg og odd entret Sao Paulo sitt uteliv.. Odd kjørte vel ikke Dublin showet sitt igjen;) åh herlige minner, hehe.. Kos dere masse gutter, og bare for å smøre det inn jeg har 8 timer foran meg som vakt på utsiden av en rettsal.. kjeeeeempe gøy. Godt å se dere følger drømmen deres:)
Claus Drecker Ich bin der tanzen
Linda Ensgtrand Sørensen Høres ut som du koser deg masse.Så bra! Høres herlig ut i forhold til kalde ,kalde Norge. Kos deg masse!!