Profile
Blog
Photos
Videos
Na de vele voorbereidingen (zowel die voor de trouw als de reis) komt de dag dichterbij (zowel die voor de trouw als de reis).
Vandaag weer het Joker kantoor in Mechelen binnen gesprongen (steeds geweldige service!) om ons Australisch visum nog in orde te krijgen en de jaarverzekering te laten ingaan (dat kon niet al te vroeg). Toch nog even voor de reis bezig geweest tussen al die trouwvoorbereidingen.
Hier in de kamer lonkt rechts van mij de trekrugzak, voorlopig nog helemaal leeg. Al een aantal keer spookte het door mijn hoofd om hem al eens in te laden en dan te paraderen doorheen het huis.... Ik heb mij nog kunnen inhouden, troostend dat ik die zak een heel jaar, dag in dag uit, ga mogen inpakken en waarschijnlijk hem meermaals zal vervloeken als het gewicht doorweegt tijdens een vermoeiende dag.
De voorbije week heb ik me gestort op de 'manage my booking' functie van de websites van de luchvaartmaatschappijen.
Details opzoeken over de vlucht zoals het aantal maaltijden en snacks per vlucht. Ik herinner me nog van de Malawi vluchten dat ik, na een lekker ontbijt op mijn eerste vlucht, op de aansluitende vlucht alweer een ontbijt kreeg! De kleine geneugten van het vliegen... maar waar ik echt naar uitkijk (naast het luider klinken van de motoren en de kriebels in de buik door de versnelling van het vliegtuig net voor het opstijgen!) is het inflight entertainment!
Tijdens mijn vlucht Nairobi - Amsterdam had ik keuze te veel: een waar feest. Slapen tijdens een nachtvlucht? Dat zal wel! En jawel, op de website van de luchtvaartmaatschappij vind je toch wel de details over de de films, programma's,... Helaas ... het programma van maart. Tijd voor een update British Airways! Er wacht me nog een ware verrassing
Eerlijk is eerlijk... deze teksten zijn een eerste opvulsel voor de blog, want die moet ik nu toch gaan 'promoten' voor het vertrek... zonder inhoud zijn ze niet zo veel waard. Bij deze een warm welkom op onze blog, ik hoop dat ik evenveel plezier ga beleven aan het bijhouden van deze blog, als jullie aan het lezen :-)
Tot snel!
Steven (& Elke!)
- comments
moeke hilde En ik maar op uwen andere blog lezen en reageren... 't Is schoon, zenne! Maar allé, misschien ben ik nu toch ook nog de eerste :) We tellen af.
vake F. aha, een wereldreisblog...en goed dat moeke 'm bij onze favorieten heeft geplaatst. Zo vind ik ook mijn weg in deze digitale computerwereld. Steven, heb je reeds kartons gevonden? Wanneer beginnen we aan dat titanenwerk? Of horen zo'n berichten en vragen niet op jullie bloggetje? Enfin, ik tel mee af, zal ik gedachten heel vaak bij jullie vertoeven en zal op de eerste rij in de blogzaal zitten om jullie belevenissen op de voet te volgen. Het ga jullie buitengewoon goed. Vake Frans.
Celle & Syl & kiddies aha ! morgen is het zover! hopelijk met wat minder bakken regen, man man man. de voorbereidingen van de lekkere hapjes zijn rond & we verheugen ons op jullie grote feest. ook wij gaan jullie reisverhalen op de voet volgen en wensen jullie alvast een fantastische wereldreis ! Heel veel liefs van de bende van Nijlen. nonkel Marcel, tante Syl, Julie en Jonathan.
Sharon Beste Elke & Steven, Jullie reisverhalen op wegreizer kon ik niet lezen, ik heb jullie blog gevonden via google! Mijn vriend en ik zijn van plan oktober 2012 richting azie oceanie te reizen! Het liefst zo lang mogelijk.. Kun je mij misschien vertellen hoeveel geld jullie kwijt waren voor 11 maanden? Dan kunnen we n indicatie maken!