Sini
hyi KAMALA onpa se iljettävän näkönen!!! Kuka sen löysi ja missä tilanteessa?
Roosa
Ansku ja Anssi oli makuuhuoneessa ja Ansku oli selin tuohon käärmeeseen ja sit Anssi huomas sen ja oli vaan et "Ansku, tuuppa tänne.." . Onneks ei ruvennu huutamaan et ANSKU SIUN SELÄN TAKANA ON KÄÄRME! :-D Sit käytiin vaan hakee vartija ja se sellasen kepin kanssa poimi sen ja vei ulos..
Sini
No niin! Esimerkillistä toimintaa kyllä.. jos miule ois totuus huudettu niin oisin varmaan loikannu paniikissa suoraan sen käärmeen päälle ;/
Sini hyi KAMALA onpa se iljettävän näkönen!!! Kuka sen löysi ja missä tilanteessa?
Roosa Ansku ja Anssi oli makuuhuoneessa ja Ansku oli selin tuohon käärmeeseen ja sit Anssi huomas sen ja oli vaan et "Ansku, tuuppa tänne.." . Onneks ei ruvennu huutamaan et ANSKU SIUN SELÄN TAKANA ON KÄÄRME! :-D Sit käytiin vaan hakee vartija ja se sellasen kepin kanssa poimi sen ja vei ulos..
Sini No niin! Esimerkillistä toimintaa kyllä.. jos miule ois totuus huudettu niin oisin varmaan loikannu paniikissa suoraan sen käärmeen päälle ;/