Profile
Blog
Photos
Videos
Gisteren zijn we aangekomen op Gili Trawagan. Had ik al gedacht dat we naar Lombok als vluchteling op een boot zaten; dat neem ik onmiddellijk terug. We hadden namelijk via het hotel tickets geregeld naar Gili maar onze driver is er waarschijnlijk met het geld vandoor gegaan. We "kregen" toen nieuwe tickets maar niet voor de shuttelboat maar voor de public boat. Dit zijn de goedkoopste kaartjes en in deze boot zitten veel bewoners en backpackers. Toen zaten we dus echt als vluchtelingen in een bootje. Best avontuurlijk moet ik zeggen. Aangekomen op Gili Trawagan werden we met paard en wagentje naar het hotel gebracht. Hier kennen ze namelijk nog geen gemotoriseerd verkeer. Daar kregen we na even wachten onze villa te zien. Die was prachtig, niks op aan te merken. Vandaag zijn we gaan snorkelen en op Gili Air wezen lunchen. De onderwaterwereld is hier ook zo mooi dat Robbert en ik morgen gaan duiken.
Gili Trawagan is trouwens niet het eiland wat wij verwacht hadden: het schijnt een echt party eiland te zijn met drank en drugs. No policy en no police.
De stranden liggen bezaaid met afgestorven koraal dus lopen zonder schoenen of met slippertjes is hier niet zo handig. Vanmiddag zijn we het hele eiland rondgelopen; hier hebben we ongeveer 2 uur over gedaan, normaal kan het in minder tijd maar dat kwam deels omdat het zo moeilijk liep.
- comments


