John en Betty Ettema
Hoi Marloes en vriend.
Leuk jullie reisverhalen te lezen en de fotoos te bekijken.Op dit moment wordt de medische post in Pinai ingericht door Toos en Arie en d*** en Wolly.Erg nat daar,je denkt dat de zon daar altijd schijnt.2 sept.komen ze terug.Benieuwd naar hun verhalen.Nog veel plezier daar.gr,John en Betty Ettema
Marloes
Inrichten van de medische post...super!! Jammer van de regen...kan me inderdaad bijna geen Gambia voorstellen zonder zon ;) Maar tis wel goed voor de natuur! Leuk dat jullie ons volgen! Mijn moeder gaat nu ook taarten bakken voor Gambia geloof ik:) Groetjes.
John en Betty Ettema Hoi Marloes en vriend. Leuk jullie reisverhalen te lezen en de fotoos te bekijken.Op dit moment wordt de medische post in Pinai ingericht door Toos en Arie en d*** en Wolly.Erg nat daar,je denkt dat de zon daar altijd schijnt.2 sept.komen ze terug.Benieuwd naar hun verhalen.Nog veel plezier daar.gr,John en Betty Ettema
Marloes Inrichten van de medische post...super!! Jammer van de regen...kan me inderdaad bijna geen Gambia voorstellen zonder zon ;) Maar tis wel goed voor de natuur! Leuk dat jullie ons volgen! Mijn moeder gaat nu ook taarten bakken voor Gambia geloof ik:) Groetjes.