Profile
Blog
Photos
Videos
Joe!
Duurde even maar daar ben ik weer, het wordt een verkorte versie want ik had een joekel van een verhaal geschreven en toen vond de computer het niet leuk meer dus was alles weg helaas en geen zin om alles weer opnieuw te schrijven.
Vanaf Azie terug naar de westerse wereld was een opluchting! Had niet verwacht dat ik het zo relaxter zou vinden. In Azie maakte ik me er niet echt druk om maar toen ik op het vliegveld aankwam en er niet honderd man op me afstormde met de vraag of ik een taxi nodig had was wel extreem fijn!
Sydney was een superleuke stad! Deed me een beetje aan Engeland denken en jullie weten allemaal hoe leuk ik Engeland vind! Beetje langer in Sydney gebleven dan gepland, erg leuk hostel, leuke mensen en heerlijke stad! Lekker gewinkeld, bakken met geld uitgegeven dat wel maar mn azie garderobe voldeed niet meer. Een westers land betekent dat je er niet meer als een sloeber met oude/vieze kleren kan bijlopen dus er moest even wat nieuws aangeschaft worden, met name voor de temperatuur ook. KOUD!
Vervolgens doorgegaan naar Byron Bay, een soort klein hippie plaatsje waar MacDonalds en andere fastfoodketens geweerd worden om het authentiek te houden. Grappig en er lopen nog allemaal veertigers rond met dreadlocks en tshirts in alle kleuren van de regenboog. Helaas had ik er 2 dagen regen en dan is er niks te doen dus het was vrij saai.
Doorgegaan naar de Gold Coast, Surfers Paradise. Gold Coast beschrijft de plek wel goed, dure winkels, flashy clubs, hoge appartementen torens. Dit betekend wel dat er geen zon meer is op het strand na 3u smiddags door alle schaduw, ik heb het na een half uurtje in mn bikini opgegeven. Nog te koud. Hostel waar ik in zat was wel leuk en ze organiseerden een pubcrawl, 30 dollar voor 4 clubs entree en 4 gratis drankjes. Interessante avond... Ik heb mezelf bijna van het dakterras gestort nadat ik in de vierde club alle nummers voor de vierde keer hoorde, commercieel tot de max!
Weer in de Greyhound en nu naar Brisbane. Het weer wilde nog niet echt meewerken dus het was een beetje regenachtig. Het hostel was enorm en er waren ongeveer 2 pannen op honderd man, koken ging het niet worden dus. Ik ben daar naar de Australia Zoo geweest, ook wel Steve Irwin Zoo. Helaas was de kans om hem tegen te komen vrij klein aangezien hij dood is maar toch leuk om alle krokodillen te zien die hij persoonlijk gevangen heeft. Het is wel een vette dierentuin maar vooral Steve Irwin daar gaat het om, overal zijn naam, foto's en films van hem en zn kinderen enzo. Wel geinig om te zien hoe anders het is dan een dierentuin bij ons. Superveel krokodillen, kangaroos, dingo's en allemaal andere gekke dieren. Geen apen zoals bij ons of (ijs)beren.
Hervey Bay was de volgende bestemming met als doel om vanuit daar naar Fraser Island te gaan, het grootste zandeiland ter wereld! Hervey Bay was niks te doen maar het hostel waar ik zat was wel extreem mooi en luxe, Flashpackers. Daar even gewacht tot het weer wat beter werd en toen samen met drie jongens uit Wales een tripje geboekt. Kamperen voor 2 nachtjes! Het was supervet! Onze tentjes op de duinen dus 's ochtends wakker worden en uitkijken op een uitgestrekt strand. Eerste dag nog wat regen maar verder prachtig weer gehad! Het eiland is alleen maar te berijden met 4 Wheel Drive autos want wegen zijn er niet echt, hobbelend en wel over het eiland gecrosst en af en toe stukken over het strand rijden! Heel gaaf. Een aantal mooie meren bezocht en omdat het allemaal op zand is zitten er helemaal geen voedingsstoffen in het water dus groeien er helemaal geen bacterien e.d. in, het water is zo zuiver dat je het gewoon kan drinken, dat vond ik als bio-exacter dan weer heel interessant. Op een bepaald moment schreeuwde onze gids AAAAAAAAAAH, SHARK! Wij allemaal naar het strand rennen, zat er een groep haaien vlak aan het strand te jagen op vis. Superdichtbij en groot ook! Ongeveer op kniehoogte in het water, goede reden om niet in de zee te gaan zwemmen. Later nog op een afstandje dolfijnen en walvissen zien zwemmen! Heel cool en dat zal je op zandvoort niet gebeuren. De tweede en laatste avond hadden we een 100% volle maan, supermooi en het was echt een onwerkelijke trip!
Town of 1770/Agnes water was het het volgende plaatsje. Minuscuul was het, centrum bestond uit ongeveer 15 winkeltjes en dat was het. Het enige wat er te doen was is Scooteroo. Een motor ritje. Iedereen op een soort van miniversie van de Chopper bike. Heel geinig en lekker met 80 over de wegen crossen. Iedereen kreeg leren jasjes aan (met vlammen erop) en toen gingen we 3 uurtjes rondtouren. Hilarisch.
Verder was het daar redelijk saai dus door naar Airlie Beach. Daar ben ik nu nog steeds en dat zal ik bewaren voor mn (waarschijnlijk laatste) blog.
Nu alweer bijna naar huis :( leuk om iedereen straks weer te zien maarja hier is het toch wel heeeeeeeuuuul erg leuk. Maar jullie hoeven je geen zorgen te maken dat ik blijf, 26 juni om half 7 's ochtends sta ik weer op Hollandse bodem :)
xxxxxxx thanks voor alle lieve reacties
- comments
Els Hey Fleur, leuk om weer iets van je te lezen maar nog leuker dat je over 2 weken weer thuis komt! Wij kijken naar je uit, geniet nog van je laatste weken. Liefs Els
Wijbrand en Annemiek Fleur heerlijk om weer van je te horen en dat je er weer tijd in hebt gestoken om ons op de hoogte te brengen, zeker na het mislukken van de laatste update! Wat een indrukken en wat een respect voor jou om zo'n reis te maken.... ook wel fijn om te horen dat je in september verder kunt met je studie. Wij kijken naar je uit en hopen op een 'reisverslag"avondje. Veel liefs, een dikke zoen en geniet van de komende weken Wijbrand en Annemiek
Karin Hee Fleur grappig al die plaatsen die je beschrijft. Een aantal ken ik al een klein beetje via Alma. Nou geniet er nog maar lekker van, want het is zo om!
Liselotte Hi Fleur, Super al die verhalen weer!! Fantastisch! Genieten om alles zo te lezen.. Zal wel een rare gedachte zijn dat je over twee weekjes gewoon in damsco in de regen loopt.. hihi Tot snel en geniet nog even!